Stomatologické soupravy Vitali

První souprava Vitali v ČR se prodala roku 1993 firmou Dentico Jetmar. Soupravy Vitali zde mají už více jak 25 letou tradici a stálé místo na dentálním trhu díky své spolehlivosti a dlouhé životnosti. Společnosti Vitali s 65-ti letou historií, spojuje italskou kreativitu, italský design a technickou profesionalitu v tomto oboru. Firma vyváží do více než 30 států světa, včetně Asie a Austrálie. Soupravy Vitali splňují ty nejpřísnější nároky stomatologů na kvalitu, funkčnost a hlavně spolehlivost.

Spokojenost zákazníků společnosti Vitali byla vždy spojena s kvalitní servisní službou a to i mnoho let po zakoupení stomatologické soupravy. V lednu 2009 se společnost přestěhovala do nových výrobních prostor v San Marino di Bentivoglio poblíž Bologni. Tyto nové výrobní prostory jsou šetrné k životnímu prostředí a dokonale zajišťují úplný a efektivní výrobní cyklus podle nejmodernějších technologických trendů výroby. Nyní začíná další kapitola s novou řadou inovovaných souprav a jsem přesvědčen, že spolehlivost, výtečný design i nové technologie potvrdí výjimečnou kvalitu těchto značkových stomatologických souprav. Stomatologie je náročný obor na kvalitu, přesnost a spolehlivost. Nabízím Vám své služby i osobní 25-ti letou zkušenost spojenou s firmou Vitali a přejeme Vám hodně klidné práce s produkty Vitali.

SPECIÁLNÍ AKCE VITALI SUN 2020

VITALI V8 TOUCH

nyní se slevou 244 325 Kč

Stomatologická souprava s komfortním dotykovým displejem s vizualizací nastavených parametrů křesla a jednotlivých nástrojů včetně endo modulů obou mikromotorů, pracovním stolkem lékaře s pneumatickou aretací polohy nebo nerezovým táckem. Pracovní stolek lékaře je vybaven šestifunkční stříkačkou pro ohřev vody, turbínkovou světelnou hadicí Midwest, dvěma bezuhlíkovými mikromotory MCX LED Bien-Air (endo modul)
 a OZK LED scalerem s pěti hroty (kompatibilní s koncovkami EMS). Dále je součástí výbavy soupravy separátor amalgámu Dürr CAS-1, LED operační světlo Vitali Maia 35 000 LUX, polohovatelná konzole asistenta s ovládáním oplachu otočného plivátka a plněním kelímku, tácek na konzoli asistenta, ohřev vody do kelímku, malá a velká savka, ventily savek, 3D pneumatické nastavení a aretace podhlavníku (bez nutnosti ručního utažení). Křeslo je programovatelní na 4 polohy, navíc automatická základní poloha a poloha Trendelenburg. Součástí je i bezdrátový multifunkční nožní spínač s ovládáním poloh křesla, nástrojů, operačního světla, plivátka nebo VacuStopu.

Akční cena včetně výbavy: 498 100 Kč
Běžná cena v této výbavě: 742 425 Kč

více o soupravě VITALI V8 TOUCH
Vitali V8 Touch

Cena včetně DPH obsahuje dopravu a montáž na předem připravená média. Záruka 24 měsíců. Změna kurzu vyhrazena. Platnost akce do 30.6.2020.

Hygiena a servis

Hygiena a bezpečnost jako fokus všech projektů Vitali.
Ve všech soupravách Vitali zajišťují odnímatelné prvky účinnou a bezpečnou dezinfekci. Navíc exkluzivní systém VDS (Vitali Disinfection System) poskytuje automatickou dezinfekci vodních okruhů nástrojů kombinujících různé přístroje (UV-C paprsek, Multiclean dezinfekční roztok) s použitím sterilní vody namísto síťové vody. Nepovinné zařízení, které požaduje stále více stomatologů.

Společnost Vitali navrhuje, vyrábí a prodává stomatologická zařízení podle evropské směrnice 47/2007/ES.

Prevence je důležitá.


Pro všechny, kteří dávají hodnotu maximální produktivitě a bezpečnosti své jednotky, společnost VITALI doporučuje svůj plánovaný program údržby, díky němuž stomatologická souprava vydrží déle a zajistí bezproblémové operace.
 Při provádění pravidelných prohlídek se správnými servisními úkony je možné zabránit možnému přerušení provozu, vyhýbat se náhlé ztrátě stroje a neočekávaným nákladům. Náhradní díly mohou být dodány okamžitě za nejvýhodnější cenu.
 Programem naplánované servisu provádí pouze kvalifikovaní technici společnosti VITALI, kteří provádějí kroky na základě statistik asistence vytvořených po léta pečlivého zákaznického servisu.

Výhody řízené údržby
• Maximální účinnost jednotky
• Kvalifikovaní technici pravidelně školení společností Vitali
• Provádění pravidelných bezpečnostních kontrol (EN 62353)
• Plánované prohlídky bez narušení Vašeho provozu
• Předem stanovené náklady na údržbu
• Promptní dostupnost originálních náhradních dílů
• Delší životnost stomatologické soupravy
• Modernizace a technický upgrade stávajících jednotek

Kontaktujte nás pro naplánování údržby. Navrhneme Vám postup servisních prohlídek pro maximální bezpečnost provozu Vaší stomatologické soupravy.

Nezávazná kalkulace Vitali

LED operační světloMalá a velká savka na konzoli asistenta
třífunkční stříkačka
Židličky Estro

Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty jsou výsledkem výzkumu zaměřeného na dosažení vyrovnaného držení těla a vyloučení zvláštního tlaku na opěrné a kontaktní oblasti. Hliníkový základ s pěti paprsky, je stabilní a velmi dobře udržovatelný. Plynový tlumič má rozsah 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí)
 – opěradlo s polstrovanou vložkou nebo z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem.

Vitali Estro L

Vitali Estro L s obklopujícím opěradlem.

Vitali Estro PL

Vitali Estro PL s anatomickou opěrkou.


Vitali Estro L

Vitali Estro SL se sedlovým sedákem a dvěma osami nastavení.

Vzorník Vitali V8 Touch