Stomatologické soupravy Vitali

První souprava Vitali v ČR se prodala roku 1993 firmou Dentico Jetmar. Soupravy Vitali zde mají už více jak 25 letou tradici a stálé místo na dentálním trhu díky své spolehlivosti a dlouhé životnosti. Společnosti Vitali s 65-ti letou historií, spojuje italskou kreativitu, italský design a technickou profesionalitu v tomto oboru. Firma vyváží do více než 30 států světa, včetně Asie a Austrálie. Soupravy Vitali splňují ty nejpřísnější nároky stomatologů na kvalitu, funkčnost a hlavně spolehlivost.

Spokojenost zákazníků společnosti Vitali byla vždy spojena s kvalitní servisní službou a to i mnoho let po zakoupení stomatologické soupravy. V lednu 2009 se společnost přestěhovala do nových výrobních prostor v San Marino di Bentivoglio poblíž Bologni. Tyto nové výrobní prostory jsou šetrné k životnímu prostředí a dokonale zajišťují úplný a efektivní výrobní cyklus podle nejmodernějších technologických trendů výroby. Nyní začíná další kapitola s novou řadou inovovaných souprav a jsem přesvědčen, že spolehlivost, výtečný design i nové technologie potvrdí výjimečnou kvalitu těchto značkových stomatologických souprav. Stomatologie je náročný obor na kvalitu, přesnost a spolehlivost. Nabízím Vám své služby i osobní 25-ti letou zkušenost spojenou s firmou Vitali a přejeme Vám hodně klidné práce s produkty Vitali.

VITALI V8 TOUCH za 499 140 Kč
+ 3 z 5 PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

VITALI V8 TOUCH

Nesená souprava s programovatelným křeslem. Stolek lékaře s horním nebo dolním vedením hadic na samostatném rameni. Dotykový LCD displej s vizualizací nastavených parametrů na boční straně stolku. LED operační světlo Maia (35 000 lux) s možností nastavení intenzity osvětlení. Bezdrátový multifunkční nožní ovladač s ovládáním křesla, nástrojů, operačního světla, VacuStopu a plivátka. Otočné plivátko o 180 °. Konzole asistenta na dvoukloubovém rameni s tray táckem. Souprava je vybavena odlučovačem amalgámu Dürr CAS 1.

Specifikace
– LED operační světlo Vitali Maia 35 000 LUX
– Pracovní stolek s max pěti nástroji s pneumatickou aretací polohy a nerez Tray táckem
– Komfortní dotykový LCD displej s vizualizací nastavených parametrů křesla a jednotlivých nástrojů
– Separátor amalgámu Dürr CAS-1

Pozice pracovního stolku lékaře
– Třífunkční stříkačka
– Turbínková světelná hadice Midwest
– Bezuhlíkový mikromotor Bien-Air MCX LED
– Uhlíkový mikromotor Bien-Air MC2 LED
– OZK scaler LED s pěti hroty (kompatibilní s EMS koncovkami)

Konzole asistenta
– Polohovatelná konzole asistenta s ovládáním oplachu a plněním kelímku
– Mini Tray tácek na konzoli asistenta
– Otočné plivátko
– Malá a velká savka

Běžná cena bez příslušenství zdarma: 688 140 Kč

LETÁK AKCE 3+5 ZDARMA více o soupravě VITALI V8 TOUCH

Vyberte si zdarma 3 z 5 nabízených příslušenství a získáte skvěle vybavenou soupravu Vitali V8 Touch dle Vašeho přání navíc za skvělou cenu.

1. upgrade operačního světla Maia LED 35 000 lux na světlo Alya 50 000 lux v ceně 22 869 Kč
2. systém čisté vody s elektronickou kontrolou v ceně 32 343 Kč
3. polstrování LUX s paměťovou pěnou v ceně 22 869 Kč
4. dezinfekce přívodu vody do soupravy UV lampou s magnetickým inhibitorem zamezujícím zavápnění rozvodu vody v soupravě v ceně 22 542 Kč
5. židličku Esto L nebo PL v ceně 17 968 Kč

Celkem včetně vybraného příslušenství: 499 140 Kč

Vitali V8 Touch
Světlo Vitali Alya

Světlo Alya LED 50 000 lux
LED operační světlo Alya s výkonem 50 000 lux je vybaveno pohybem ve 3 osách pro snadnou manipulaci a maximální rotaci s dezinfikovatelnými držáky. Úroveň osvětlení ALYA lze nastavit od 3 000 do 50 000 lux. Vhodné pro práci s kompozity a provádění chirurgických zákroků, podstatně snižuje stínový efekt nástrojů a přírodních bariér, rovnoměrně osvětluje pracovní pole.

Polstrování soupravy Vitali Lux

Polstrování Lux
Anatomické čalounění s paměťovou pěnou: omyvatelný měkký polstr opěrky zad, sedáku a podhlavníku zaručuje pohodlný a příjemný pocit po­hodlí pro Vaše pacienty.

Vitali systém čisté vody

Systém čisté vody s elektronickou kontrolou
Velmi vhodné všude tam, kde nelze zaručit čistou vodu do citlivého systému rozvodu vody nástrojů. Napomáhá k zamezení zanešení hadiček i snadnému čištění vodovodního systému. Pracuje jen pro vodovodní systém pracovního stolku lékaře. Elektronická kontrola na hlavním informačním panelu Vás vždy upozorní nízkou hladinu vody v tlakové láhvi. Snadná doplnění díky samostatnému ventilu pro odvzdušnění.

UV lampa Vitali s magnetickým inhibitorem

UV lampa s magnetickým inhibitorem
Velmi žádaný komponent zubní soupravy. UV lampa desinfikuje přívod vody do zubní soupravy a zároveň magnetickým inhibitorem zabraňuje nadměrnému zavápnění celého vodního systému stomatologické soupravy. Tento systém výrazně posiluje celkovou hygienu a prodlužuje její životnost.

Židličky ke stomatologické soupravě Vitali Estro

Židličky Estro L nebp PL
Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty. Regulace výšky v rozsahu 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí) opěradlo s polstrovanou vložkou z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem pro nohy.

Cena včetně DPH obsahuje dopravu a montáž na předem připravená média. Záruka 24 měsíců. Změna kurzu vyhrazena. Platnost akce do 31.11.2020.

Hygiena a servis

Hygiena a bezpečnost jako fokus všech projektů Vitali.
Ve všech soupravách Vitali zajišťují odnímatelné prvky účinnou a bezpečnou dezinfekci. Navíc exkluzivní systém VDS (Vitali Disinfection System) poskytuje automatickou dezinfekci vodních okruhů nástrojů kombinujících různé přístroje (UV-C paprsek, Multiclean dezinfekční roztok) s použitím sterilní vody namísto síťové vody. Nepovinné zařízení, které požaduje stále více stomatologů.

Společnost Vitali navrhuje, vyrábí a prodává stomatologická zařízení podle evropské směrnice 47/2007/ES.

Prevence je důležitá.


Pro všechny, kteří dávají hodnotu maximální produktivitě a bezpečnosti své jednotky, společnost VITALI doporučuje svůj plánovaný program údržby, díky němuž stomatologická souprava vydrží déle a zajistí bezproblémové operace.
 Při provádění pravidelných prohlídek se správnými servisními úkony je možné zabránit možnému přerušení provozu, vyhýbat se náhlé ztrátě stroje a neočekávaným nákladům. Náhradní díly mohou být dodány okamžitě za nejvýhodnější cenu.
 Programem naplánované servisu provádí pouze kvalifikovaní technici společnosti VITALI, kteří provádějí kroky na základě statistik asistence vytvořených po léta pečlivého zákaznického servisu.

Výhody řízené údržby
• Maximální účinnost jednotky
• Kvalifikovaní technici pravidelně školení společností Vitali
• Provádění pravidelných bezpečnostních kontrol (EN 62353)
• Plánované prohlídky bez narušení Vašeho provozu
• Předem stanovené náklady na údržbu
• Promptní dostupnost originálních náhradních dílů
• Delší životnost stomatologické soupravy
• Modernizace a technický upgrade stávajících jednotek

Kontaktujte nás pro naplánování údržby. Navrhneme Vám postup servisních prohlídek pro maximální bezpečnost provozu Vaší stomatologické soupravy.

Nezávazná kalkulace Vitali

LED operační světloMalá a velká savka na konzoli asistenta
třífunkční stříkačka
Židličky Estro

Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty jsou výsledkem výzkumu zaměřeného na dosažení vyrovnaného držení těla a vyloučení zvláštního tlaku na opěrné a kontaktní oblasti. Hliníkový základ s pěti paprsky, je stabilní a velmi dobře udržovatelný. Plynový tlumič má rozsah 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí)
 – opěradlo s polstrovanou vložkou nebo z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem.

Vitali Estro L

Vitali Estro L s obklopujícím opěradlem.

Vitali Estro PL

Vitali Estro PL s anatomickou opěrkou.


Vitali Estro L

Vitali Estro SL se sedlovým sedákem a dvěma osami nastavení.

Vzorník Vitali V8 Touch