Stomatologické soupravy Vitali

První souprava Vitali v ČR se prodala roku 1993 firmou Dentico Jetmar. Soupravy Vitali zde mají už více jak 25 letou tradici a stálé místo na dentálním trhu díky své spolehlivosti a dlouhé životnosti. Společnosti Vitali s 65-ti letou historií, spojuje italskou kreativitu, italský design a technickou profesionalitu v tomto oboru. Firma vyváží do více než 30 států světa, včetně Asie a Austrálie. Soupravy Vitali splňují ty nejpřísnější nároky stomatologů na kvalitu, funkčnost a hlavně spolehlivost.

Spokojenost zákazníků společnosti Vitali byla vždy spojena s kvalitní servisní službou a to i mnoho let po zakoupení stomatologické soupravy. V lednu 2009 se společnost přestěhovala do nových výrobních prostor v San Marino di Bentivoglio poblíž Bologni. Tyto nové výrobní prostory jsou šetrné k životnímu prostředí a dokonale zajišťují úplný a efektivní výrobní cyklus podle nejmodernějších technologických trendů výroby. Nyní začíná další kapitola s novou řadou inovovaných souprav a jsem přesvědčen, že spolehlivost, výtečný design i nové technologie potvrdí výjimečnou kvalitu těchto značkových stomatologických souprav. Stomatologie je náročný obor na kvalitu, přesnost a spolehlivost. Nabízím Vám své služby i osobní 25-ti letou zkušenost spojenou s firmou Vitali a přejeme Vám hodně klidné práce s produkty Vitali.

Hygiena a servis

Hygiena a bezpečnost jako fokus všech projektů Vitali.
Ve všech soupravách Vitali zajišťují odnímatelné prvky účinnou a bezpečnou dezinfekci. Navíc exkluzivní systém VDS (Vitali Disinfection System) poskytuje automatickou dezinfekci vodních okruhů nástrojů kombinujících různé přístroje (UV-C paprsek, Multiclean dezinfekční roztok) s použitím sterilní vody namísto síťové vody. Nepovinné zařízení, které požaduje stále více stomatologů.

Společnost Vitali navrhuje, vyrábí a prodává stomatologická zařízení podle evropské směrnice 47/2007/ES.

Prevence je důležitá.


Pro všechny, kteří dávají hodnotu maximální produktivitě a bezpečnosti své jednotky, společnost VITALI doporučuje svůj plánovaný program údržby, díky němuž stomatologická souprava vydrží déle a zajistí bezproblémové operace.
 Při provádění pravidelných prohlídek se správnými servisními úkony je možné zabránit možnému přerušení provozu, vyhýbat se náhlé ztrátě stroje a neočekávaným nákladům. Náhradní díly mohou být dodány okamžitě za nejvýhodnější cenu.
 Programem naplánované servisu provádí pouze kvalifikovaní technici společnosti VITALI, kteří provádějí kroky na základě statistik asistence vytvořených po léta pečlivého zákaznického servisu.

Výhody řízené údržby
• Maximální účinnost jednotky
• Kvalifikovaní technici pravidelně školení společností Vitali
• Provádění pravidelných bezpečnostních kontrol (EN 62353)
• Plánované prohlídky bez narušení Vašeho provozu
• Předem stanovené náklady na údržbu
• Promptní dostupnost originálních náhradních dílů
• Delší životnost stomatologické soupravy
• Modernizace a technický upgrade stávajících jednotek

Kontaktujte nás pro naplánování údržby. Navrhneme Vám postup servisních prohlídek pro maximální bezpečnost provozu Vaší stomatologické soupravy.

Nezávazná kalkulace Vitali

  LED operační světloMalá a velká savka na konzoli asistenta
  třífunkční stříkačka
  Židličky Estro

  Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty jsou výsledkem výzkumu zaměřeného na dosažení vyrovnaného držení těla a vyloučení zvláštního tlaku na opěrné a kontaktní oblasti. Hliníkový základ s pěti paprsky, je stabilní a velmi dobře udržovatelný. Plynový tlumič má rozsah 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí)
 – opěradlo s polstrovanou vložkou nebo z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem.

  Vitali Estro L

  Vitali Estro L s obklopujícím opěradlem.

  Vitali Estro PL

  Vitali Estro PL s anatomickou opěrkou.


  Vitali Estro L

  Vitali Estro SL se sedlovým sedákem a dvěma osami nastavení.

  Vzorník Vitali V8 Touch