6LennckpAAAAAGar3FKfpHVs1RcJoDot9swwxNwC

Vitali T5 Evo Plus

Stejná funkčnost s různými konfiguracemi. Nová souprava Vitali T5 Evo Plus byla navržena pro pokročilou ergonomii, kterou společnost Vitali vybudovala na solidních principech: inteligentní design, použití ušlechtilých materiálů, vynikající výroba a zaměření se na každý detail.

Technologie
T5 Evo Plus kombinuje pokročilé funkce s maximální provozní jednoduchostí. Ovládací prvky jednotky jsou soustředěny v jedné analogové klávesnici na boční straně přístrojové desky. Klávesnice umožňuje nastavit a vizualizovat provozní parametry přístrojů. Prodloužení hadic nástrojů o více než 80 cm. Velkou svobodu pohybu i pro asistenci díky otočnému plivátku až o 90 ° od pacienta dává vice prostoru kolem pacienta.

Konfigurace

T5 Evo Plus lze konfigurovat pomocí vysoce výkonných nástrojů, jako je bezuhlíkový mikromotor a výkonná a tichá turbína s proporcionálním ventilem a různými typy OZK. Volit lze mezi dvěma konzolami pro asistenci, buď s membránovou klávesnicí nebo konzoli s 2 klávesami. LED osvětlení lze volit mezi Maia a Alya, druhá s tříosým pohybem a s LED pokročilou technologií pro optimální osvětlení pracovního pole. Komfort nového křesla využívá anatomickou opěrku hlavy, která je nabízena ve dvou verzích: buď s manuálním nastavením, nebo s pneumatickým tříosým 3D nastavením. Na požádání můžete mít měkčí polstrované křeslo Memory Foam a pohyblivou pravou loketní opěrku. Díky novému bezdrátovému ovládání nožního ovládání (volitelné) se maximálně zvyšuje hygiena díky možnosti ovládat řadu funkcí bez použití rukou, nemluvě o absenci připojovacího kabelu.

Vitali T5 Evo Plus
Vitali T5 Evo Plus
Vitali T5 Evo Plus
Pohled Vitali T5 Evo Plus

Technické parametry T5 Evo Plus
Napájací napětí 230 V (±10 %)
Maximální příkon při 230 V / 50 Hz max. 650 VA (+10 %)
Vstupní tlak vzduchu min. 5 bar – max. 10 bar
Vstupní tlak vody min. 2 bar – max. 10 bar
Minimální kapacita vzduchu 60 l/ min.
Typ ochrany před úrazem el. proudem přístroj třídy I
Stupeň ochrany před úrazem el. proudem přístroj typu B
Teplota vody pro pohárek 30 °C (±5 °C)
Maximální zatížitelnost křesla 170 kg
Maximální zatížitelnost odkládacího stolku 2 kg
Rozměry soupravy 213 × 87× 171 cm (d × š × v)
Hmotnost soupravy cca 200 kg

Detail Vitali T5 Evo Plus
Detail Vitali T5 Evo Plus
Detail Vitali T5 Evo Plus
Detail Vitali T5 Evo Plus
Detail Vitali T5 Evo Plus
Detail Vitali T5 Evo Plus
Vzorník Vitali V8 Touch

Židličky Estro

Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty jsou výsledkem výzkumu zaměřeného na dosažení vyrovnaného držení těla a vyloučení zvláštního tlaku na opěrné a kontaktní oblasti. Hliníkový základ s pěti paprsky, je stabilní a velmi dobře udržovatelný. Plynový tlumič má rozsah 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí)
 – opěradlo s polstrovanou vložkou nebo z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem.

Vitali Estro L

Vitali Estro SL se sedlovým sedákem, bez opěradla a dvěma osami nastavení.

Vitali Estro PL

Vitali Estro PL s anatomickou opěrkou.


Vitali Estro L

Vitali Estro L s obklopujícím opěradlem.