Dezinfekce rukou

Profesionální dezinfekční výrobky Metasys pro dezinfekci rukou

Logo Metasys
Metasys Green & Clean HD

Green & Clean HD

Ošetřující přípravek ke vtírání do kůže k hygienické dezinfekci rukou a chirurgické dezinfekci rukou a předloktí. Vysoce kvalitní alkoholy brání vysychání kůže. Dermatologický posudek zpracovala společnost Dermaconsult GmbH). Přípravek je neparfémovaný, zachovává přirozenou hodnotu pH pokožky. Dodává se v euro lahvičkách, které lze vsadit do nástěnných dávkovačů všech běžných typů. Přípravek je uveden v seznamu registrovaných dezinfekčních prostředků DGHM/VAH a RKI.
Spektrum účinnosti: omezené virucidní účinky (např. HBV/HCV/HIV, virus herpes simplex typu I, rotavirus, norovirus), baktericidní / fungicidní (C. albicans), tuberkulocidní účinky

Doba působení
Hygienická dezinfekce: 3 ml přípravku Green & Clean HD vtírejte do rukou po dobu 30 s (norovirus: 1 min).
Chirurgická dezinfekce: 10 ml přípravku Green & Clean HD vtírejte do rukou a předloktí po dobu 3 min.

Koupit
Metasys Green & Clean HL

Green & Clean HL

Ošetřující lotion na mytí rukou s širokými antimikrobiálními účinky a širokými antiseptickými účinky bez obsahu alkálií, pH neutrální, chrání přirozeně kyselý plášť kůže. Působí preventivně proti podráždění kůže. Obsahuje alantoin jako hlavní složku péče o pokožku.

Koupit
Nástěnný dávkovač dezinfekce Metasys

Nástěnný dávkovač

Nástěnný dávkovač ve variantě s dlouhou páčkou pro pohodlnou manipulaci o objemu 1000 ml určený pro přípravky Metasys Green & Clean HD, Metasys Green & Clean HL, Metasys Green & Clean HW nebo na jednu euro-lahev. Dodává se také v menší variantě pro eurolahve 500 ml s krátkou páčkou, taktéž vyhovující všem 500ml lahvím s dezinfekcí Metasys.

Koupit
Metasys Green & Clean HW

Green & Clean HW

Ošetřující lotion na mytí rukou s přírodními složkami k péči o pokožku. Hodnota pH je 5,6, což odpovídá přirozenému kyselému plášti kůže. Velmi vhodné pro citlivou pokožku. Prostředky na udržení vlhkosti působí proti vysychání kůže i při častém mytí. Přírodní prostředek k péči o pleť s extraktem z cukrové řepy.

Koupit
Metasys Green & Clean HC

Green & Clean HC

Vyživující krém na ruce s vitamínem B a E s antibakteriálními vlastnostmi, vyživuje pokožku a posiluje nehty. Rychle se vstřebává, pokožka tak není mastná.

Koupit