6LennckpAAAAAGar3FKfpHVs1RcJoDot9swwxNwC

Kompresory

pro jednu stomatologickou soupravu

Logo Ekom
Ekom DK50-10

Ekom DK50-10

Bezolejový kompresor Ekom DK50-10 pro jednu stomatologickou soupravu je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon stomatologických přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku o objemu 10 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy, nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorom vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.

Kompresory jsou k dispozici v provedení bez skříňky (DK50-10 Z), se skříňkou (DK50-10 S), bez skříňky, ale s membránovou sušičkou (DK50-10 Z/M) nebo se skříňkou a membránovou sušičkou (DK50-10 S/M).

Ekom DK50 Plus

Ekom DK50 Plus

Bezolejový kompresor Ekom DK50 Plus pro jednu stomatologickou soupravu je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon stomatologických přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku o objemu 25 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorom vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.

Kompresory jsou v provedení bez skříňky (DK50 Plus), se skříňkou (DK50 Plus S), bez skříňky a s membránovým sušičem (DK50 PLUS/ M) nebo se skříňkou a membránovým sušičem (DK50 PLUS S/M).

Ekom Duo

Ekom Duo

Bezolejový kompresory Ekom Duo s odsávačkou ve skříni je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu a zároveň zdrojem podtlaku pro stomatologické přístroje a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku o objemu 25 litrů je vhodný k napájení jedné soupravy. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékařa a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami. Zařízení svým designem je vhodné pro umístění přímo v zubní ordinaci jako součást nábytku ordinace. V zařízeních musí kompresor a odsávačka pracovat v přerušovaném provozu. Kompaktní spojení kompresoru a odsávacího agregátu do jedné skříňky přináší úsporu místa a snížení nákladů při instalaci.

Kompresory s odsávačkou Ekom Duo jsou k dispozici v provedení pro jednu stomatologickou soupravu jako kombinace kompresoru DK50 Plus s jednou odsávačkou (Duo) s membránovým sušičem (Duo/M) a jako odsávačka ovládáná spínačem ze soupravy napětím z modulu „T“ (Duo T, Duo T/M).

Příslušenství Ekom

ke kompresorům a odsávačkám

Logo Ekom
Membánový sušič Ekom MD

Membánový sušič Ekom MD

Membránové sušiče jsou určeny k sušení tlakového vzduchu bezolejových kompresorů. Před vysoušeč je předřazený filtr a mikrofiltr, které zachycují prachové částice a kondenzát.

Výhody membránového vysoušeče spočívají v možnosti nepřetržitého režimu provozu (S1), vysoké životnosti, jednoduché údržbě, nižší hmotnosti a vyššího stupně filtrace (0,3 mikron).

Membránový sušič MD1 – montuje se na kompresory DK50 10
Membránový sušič MD3 – montuje se na kompresory DK50 PLUS
Membránový sušič MD5 – montuje se na kompresory DK50 2V
Membránový sušič MD6 – montuje se na kompresory DK50 2V / 50
Membránový sušič MD8 – montuje se na kompresory DK50 4VR / 50
Membránový sušič MD9 – montuje se na kompresory DK50 DK50 2V / 110
Membránový sušič MD12 – montuje se na kompresory DK50 2x2V / 110

Ekom Autodrain

Odvod kondenzátu Autodrain

Sada pro automatické odvádění kondenzátu zabezpečuje automatické vypouštění zkondenzované kapaliny ze vzdušníku kompresoru v nastavených časových intervalech.

Sady jsou dodávány podle typu kompresoru:
AOK 1 – DK50 Z, DK50-10 Z
AOK 1 S – DK50 S, DK50-10 S
AOK 2 – DK50 PLUS, DK50 2V
AOK 2 S – DK50 PLUS S, DK50 2VS
AOK 3 – DK50 2V/110, DK50 2x2V/110
AOK 3 S – DK50 2V/110 S, DK50 2x2V/110 S
AOK 4 – DK50 2V/50
AOK 4 S – DK50 2V/50 S

Tlumič hluku Ekom DS 1

Tlumič hluku Ekom DS 1

Tlumič hluku Ekom DS 1 bez filtru sníží hlučnost výrobku při činnosti odsávačky až o 4 dB. Tlumič hluku je vhodné použít při řešeních, když je vyústění výfuku z odsávačky mimo místnosti.

Tlumič hluku Ekom DS 3

Tlumič hluku Ekom DS 3

Tlumič hluku s filtrem Ekom DS 3 sníží hlučnost výrobku při činnosti odsávačky až o 4 dB. Tlumič hluku s filtrem je doplněn o bakteriologický filtr a tím je vhodný pro instalaci přímo v ordinaci.