Dezinfekce povrchů

Profesionální dezinfekční výrobky Metasys pro dezinfekci speciálních povrchů

Logo Metasys
Metasys Green & Clean M2

Green & Clean M2

Duální, aktivní odpěňovací koncentrát k dezinfekci a dezodorizaci odsávacích zařízení a odlučovačů amalgámu. Duální systém (červená / zelená) bránící před odporem. Velmi dobré aktivní odpěnění, snadná manipulace díky tvarově pěknému dávkovači, vysoká ekologická nezávadnost, dobrá materiálová kompatibilita. Enzymatický produkt s vynikajícími schopnostmi při rozpouštění bílkovin. Ideální na veškeré odlučovače amalgámu a separátory voda-vzduch. Moderní kombinace účinných látek jako jsou alkylamin, čtyřmocné sloučeniny amoniaku a enzym. Uvedeno v seznamu registrovaných dezinfekčních prostředků DGHM/VAH CE 0408.

Spektrum účinnosti / doby působení
HBV/HIV/HCV: 1% roztok – 1 h
Baktericidní / fungicidní (C. albicans) účinky: 1% roztok – 15 min
Proti tuberkulóze: 1% roztok – 1 hod

Koupit
Metasys Green & Clean AD

Green & Clean AD

Vysoce účinný roztok připravený k okamžitému použití, vhodný k rychlé a trvalé dezinfekci ponořením všech protetických výrobků a nošených zubních náhrad, zubních otisků ze silikonu, polyéteru a alginátu s krátkou dobou působení. Odborný posudek tvarové stability (Institut Fresenius). Použitelné na algináty, silikony, polyeter, hydrokoloidy a otiskovací lžíce. Bez vlivu na kvalitu povrchů a rozměrové chování formovacích materiálů. Vynikající čisticí účinek, vysoká kompatibilita s materiály. Neobsahuje formaldehyd ani fenoly. Doba trvanlivosti je 7 dní. Moderní kombinace účinných látek jako jsou čtyřmocné sloučeniny amoniaku, alkylamin a tenzidy. Uvedeno v seznamu registrovaných dezinfekčních prostředků DGHM/VAH CE 0408.

Spektrum účinnosti / doby působení
Omezené virucidní účinky (např. HBV/HCV/HIV, virus herpes simplex typu I): 5 minut
Baktericidní / fungicidní (C. albicans) účinky: 5 min
Proti tuberkulóze: 5 min

Metasys Green & Clean IK

Green & Clean IK

Dezinfekční sprej připravený k použití, s obsahem alkoholu, pro vedení vedoucí sprejovou a chladicí vodu ručních násadců a turbín s krátkou dobou působení. Zvýšená bezpečnost používání díky pevně namontovanému adaptéru. Rozprašovací láhev stačí zhruba na 300 použití při délce rozprašování ca 2 vteřiny. Univerzální adaptér na všechny ruční a úhlové spojky a vlastní adaptéry pro nejběžnější výrobce turbín. Nenahrazuje olejování doporučené výrobcem! Moderní kombinace účinných látek jako jsou alkoholy, čtyřmocné sloučeniny amoniaku a pomocné látky. Dezinfekční roztok uvedený v seznamu DGHM/VAH a ÖGHMP.

Spektrum účinnosti / doby působení
Omezené virucidní účinky (např. HBV/HCV/HIV, virus herpes simplex typu I): 15 s
Baktericidní / fungicidní (C. albicans) účinky: 2 min
Proti tuberkulóze: 2 min

Metasys Green & Clean MB

Green & Clean MB

Praktický čistič kartáčů na bázi kyseliny citrónové a enzymů k důkladnému čištění výlevky na vyplachování úst. Uvolňuje vápenné a barevné usazeniny. Vynikající schopnost rozpouštět bílkoviny díky obsahu enzymů. Ideální na veškeré odlučovače amalgámu. Norma CE 0408. Moderní kombinace účinných látek jako jsou čtyřmocné sloučeniny amoniaku, tenzidy a enzym.

Metasys Green & Clean H1

Green & Clean H1

Dezinfekční přípravek / koncentrát pro automatický hygienický systém H1. Aktivní odpěňovač, optimální čištění, působením enzymů, norma CE 0408. Moderní kombinace účinných látek jako jsou čtyřmocné sloučeniny amoniaku, tenzidy a enzym.

Metasys Green & Clean WK

Green & Clean WK

2% hotový roztok na bázi peroxidu vodíku na dekontaminaci pracovní vody a ochranu proti vytváření vápenných usazenin v hadičkách paradentologického vybavení. Široké spektrum použití. Ochrana proti biologickým povlakům. Adaptace vyloučena, prevence usazování vodního kamene. Inhibitor vápníku zabraňuje usazování vápníku. Chrání ruce a zápěstí. Norma CE 0408. Účinná látka – peroxid vodíku.

Metasys Green & Clean BR

Green & Clean BR

4% roztok peroxidu vodíku na odstraňování biologických povlaků z vodovodních hadiček paradentologického vybavení. Účinné odstranění biologického povlaku do 30 min. Jednoduché použití díky zabarvení roztoku. Doporučeno jako doplněk do stávajícího paradentologického vybavení i jako součást plánované instalace soustavy na dekontaminaci vody, Norma CE 0408. Účinnou látkou je peroxid vodíku.

Testovací proužky Metasys Green & Clean WK

Testovací proužky Green & Clean WK

Testovací proužky Green & Clean WK jsou používány k názorné kontrole funkčnosti a efektivnosti systému pro dekontaminaci vody. Barevná škála na testovacích proužcích ukazuje na úroveň koncetrace dezinfekce Green & Clean WK v užitkové vodě. WEK Light je předepsaná týdenní kontrola.

Malá dezinfekční vana Metasys

Malá dezinfekční vana

Malá dezinfekční vana Metasys o objemu 1,25 litru obsahuje kryt a vložku na odkapávání.

Koupit