Stomatologické soupravy Diplomat

Diplomat nabízí stomatologům vše od kompletních stomatologických souprav, křesel a stoliček až po operační svítidla. Značka Diplomat je synonymem spolehlivé techniky celosvětového významu. Značku Diplomat charakterizuje mimořádně vysoká kvalita, moderný design, inovativní technologie a sofistikovaná ergonomie. Od roku 1997 to dokazuje svými přesvědčivými mezinárodními úspěchy i nová produktová řada Diplomat již třetí generace. Díky revolučním stomatologickým soupravám Diplomat můžou stomatologové nabídnout svým pacientům skutečně exkluzivní péči – ať už se jedná o preventivní vyšetření nebo o náročný dentální zákrok. Jejich technická úroveň, ergonómie a progresivní design jsou zárukou té najvyšší kvality, která posouvá stomatologickou praxi o několik evolučních kroků před běžné zubářské ordinace.

Monitor

Monitor pro medicínské účely může být součástí výbavy každé stomatologické soupravy Diplomat.

Židlička / sedlo DL10

Ergonomické židličky D10L pro lékaře a asistentku nabízí širokou nabídku barev čalounění odpovídající zubnímu křeslu. Kruhová nožní opěrka může být přidána ke všem židličkám. Stoličky Diplomat D10L jsou vyráběny ve čtyřech základních variantách – pro lékaře, jako asistenční židličky, v provedení sedlo a jako židlička k mikroskopu.

Židličky a sedla Diplomat

Nezávazná kalkulace Diplomat

  LED operační světloProgramovatelné křeslo DM20Malá a velká savka na konzoli asistentaSeparátor amalgámu MST1
  třífunkční stříkačka
  Světlo Xenos

  Nové bezstínové LED operační světlo Diplomat Xenos Vám umožní využívat všechny přednosti světelného zdroje třetího tisíciletí. LED technologie představuje špičku v oblasti studených světelných zdrojů, mezi její přední vlastnosti patří vysoký světelný výkon až 30 000 Lx, který Vám umožní jasně vidět i ty nejmenší detaily při minimální spotřebě el. energie, příjemné a přirozené bílé světlo s odstínem slunečného dne 5500K, zda mimořádně dlouhá životnost světelného média. Svítidlo Xenos nabízí bezdotykové ovládání dvou úrovní intenzity osvětlení pomocí zabudovaných senzorů. Vyloučením dotykového spínání zvyšujete hygienu a snižujete riziko kontaminace přístroje. Přesné nastavení dopadu světelného paprsku umožňuje i otočný 3-osý kloub, díky kterému můžete plynule otáčet svítidlo ve všech směrech.

  Diplomat Xenos

  Světlo Sirius

  

Stomatologické halogenové operační Sirius je zkonstruováno pro použití ve stomatologické praxi na osvětlování ústní dutiny během zákroků. Vyzařuje homogenní bílé světlo vhodné intenzity (20 000 Lx) s odfiltrován tepelnou a UV složkou spektra. Má definovaný ideální tvar a velikost světelné stopy. Tyto vlastnosti umožňují stomatologovi pracovat při výborném barevném rozlišení bez rušivých vlivů.

Bezstínové stomatologické svítidlo Sírius se dodává v bílé barvě

  Diplomat Sirius