6LennckpAAAAAGar3FKfpHVs1RcJoDot9swwxNwC

Vitali V8 Touch

Estetika a funkčnost


Vitali V8 Touch je špičkový designový projekt společnosti Vitali zaměřen na zajištění dokonalé funkčnosti. Jeho technologické vybavení umožňuje jednoduchou a efektivní obsluhu. Souprava dokáže úspěšně kombinovat inovaci a estetický vzhled společně s pokročilou technologií založenou na profesionálním technickém zpracování při dodržení všech kvalitativních standardech. Všechny inovace a zpravování jsou skutečně italské.

Konfigurace
Souprava umožňuje přizpůsobení konfigurace jednotky tak, aby odpovídala požadavkům nejnáročnějším dentálním týmům. Je možné si vybrat mezi verzí s dolním (mezinárodní) nebo s horním vedením hadic (kontinentální). Nabízí také širokou škálu konfigurací konzoly asistenta, která je k dispozici na pantografovém rameni nebo dvojitém kloubovém rameni, v kombinaci s dotykovou klávesnicí nebo klávesnicí s dvěma tlačítky. Estetická kvalita je přenášena měkkými linkami a má uklidňující účinek pro pacienta. Strukturální pevnost jednotky umožnila vytvoření menšího základu, díky tomu poskytuje stomatologovi velkou volnost pohybu a umožňuje mu přirozený kontakt s křeslem a pacientam. Nové bezdrátové nožní ovládání na maximální hygienické úrovni umožňuje ovládat řadu funkcí bez použití rukou.

Vitali V8 Touch
Vitali V8 Touch
Vitali V8 Touch
Vitali V8 Touch

Dotykový systém: rychlá a přesná kontrola nastavení


Díky intuitivnímu dotykovému rozhraní je řízení ošetření ještě přesnější: specielní dotyková klávesnice reaguje i na dotek v rukavicích. Systém umožňuje předem nastavit parametry využití různých nástrojů podle plánovaného výkonu. Nabízené výhody jsou vynásobeny počtem 5, protože systém může nyní uložit oblíbené nastavení až 5 operátorů
Souprava V8 TOUCH spolu s křeslem VITALI poskytuje vyšší úroveň komfortu od okamžiku příchodu pacienta. Nabízí maximální pohodlí a díky pneumatické opěrce hlavy s vertikálním a horizontálním 3D ovládáním pro správné umístění hlavy pacienta má lékař ideální nástroj pro správnou polohu při náročných stomatologických výkonech.

Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Pohled Vitali V8 Touch

Technické parametry Vitali V8 Touch
Napájací napětí 230 V (±10 %)
Maximální příkon při 230 V / 50 Hz Max. 650 VA (+10 %)
Vstupní tlak vzduchu min. 5 bar – max. 10 bar
Vstupní tlak vody min. 2 bar – max. 10 bar
Minimální kapacita vzduchu 80 l/ min.
Typ ochrany před úrazem el. proudem přístroj třídy I
Stupeň ochrany před úrazem el. proudem přístroj typu B
Teplota vody pro pohárek 30 °C(±5 °C)
Maximální zatížitelnost křesla 170 kg
Maximální zatížitelnost odkládacího stolku 2 kg
Rozměry křesla 205 × 96× 171 cm (d × š × v)
Hmotnost soupravy cca 200 kg

Vzorník Vitali V8 Touch

Židličky Estro

Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty jsou výsledkem výzkumu zaměřeného na dosažení vyrovnaného držení těla a vyloučení zvláštního tlaku na opěrné a kontaktní oblasti. Hliníkový základ s pěti paprsky, je stabilní a velmi dobře udržovatelný. Plynový tlumič má rozsah 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí)
 – opěradlo s polstrovanou vložkou nebo z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem.

Vitali Estro L

Vitali Estro SL se sedlovým sedákem, bez opěradla a dvěma osami nastavení.

Vitali Estro PL

Vitali Estro PL s anatomickou opěrkou.


Vitali Estro L

Vitali Estro L s obklopujícím opěradlem.