VITALI V8 TOUCH za 499 140 Kč
+ 3 z 5 PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

VITALI V8 TOUCH

Nesená souprava s programovatelným křeslem. Stolek lékaře s horním nebo dolním vedením hadic na samostatném rameni. Dotykový LCD displej s vizualizací nastavených parametrů na boční straně stolku. LED operační světlo Maia (35 000 lux) s možností nastavení intenzity osvětlení. Bezdrátový multifunkční nožní ovladač s ovládáním křesla, nástrojů, operačního světla, VacuStopu a plivátka. Otočné plivátko o 180 °. Konzole asistenta na dvoukloubovém rameni s tray táckem. Souprava je vybavena odlučovačem amalgámu Dürr CAS 1.

Specifikace
– LED operační světlo Vitali Maia 35 000 LUX
– Pracovní stolek s max pěti nástroji s pneumatickou aretací polohy a nerez Tray táckem
– Komfortní dotykový LCD displej s vizualizací nastavených parametrů křesla a jednotlivých nástrojů
– Separátor amalgámu Dürr CAS-1

Pozice pracovního stolku lékaře
– Třífunkční stříkačka
– Turbínková světelná hadice Midwest
– Bezuhlíkový mikromotor Bien-Air MCX LED
– Uhlíkový mikromotor Bien-Air MC2 LED
– OZK scaler LED s pěti hroty (kompatibilní s EMS koncovkami)

Konzole asistenta
– Polohovatelná konzole asistenta s ovládáním oplachu a plněním kelímku
– Mini Tray tácek na konzoli asistenta
– Otočné plivátko
– Malá a velká savka

Běžná cena bez příslušenství zdarma: 688 140 Kč

LETÁK AKCE 3+5 ZDARMA více o soupravě VITALI V8 TOUCH

Vyberte si zdarma 3 z 5 nabízených příslušenství a získáte skvěle vybavenou soupravu Vitali V8 Touch dle Vašeho přání navíc za skvělou cenu.

1. upgrade operačního světla Maia LED 35 000 lux na světlo Alya 50 000 lux v ceně 22 869 Kč
2. systém čisté vody s elektronickou kontrolou v ceně 32 343 Kč
3. polstrování LUX s paměťovou pěnou v ceně 22 869 Kč
4. dezinfekce přívodu vody do soupravy UV lampou s magnetickým inhibitorem zamezujícím zavápnění rozvodu vody v soupravě v ceně 22 542 Kč
5. židličku Esto L nebo PL v ceně 17 968 Kč

Celkem včetně vybraného příslušenství: 499 140 Kč

Vitali V8 Touch
Světlo Vitali Alya

Světlo Alya LED 50 000 lux
LED operační světlo Alya s výkonem 50 000 lux je vybaveno pohybem ve 3 osách pro snadnou manipulaci a maximální rotaci s dezinfikovatelnými držáky. Úroveň osvětlení ALYA lze nastavit od 3 000 do 50 000 lux. Vhodné pro práci s kompozity a provádění chirurgických zákroků, podstatně snižuje stínový efekt nástrojů a přírodních bariér, rovnoměrně osvětluje pracovní pole.

Polstrování soupravy Vitali Lux

Polstrování Lux
Anatomické čalounění s paměťovou pěnou: omyvatelný měkký polstr opěrky zad, sedáku a podhlavníku zaručuje pohodlný a příjemný pocit po­hodlí pro Vaše pacienty.

Vitali systém čisté vody

Systém čisté vody s elektronickou kontrolou
Velmi vhodné všude tam, kde nelze zaručit čistou vodu do citlivého systému rozvodu vody nástrojů. Napomáhá k zamezení zanešení hadiček i snadnému čištění vodovodního systému. Pracuje jen pro vodovodní systém pracovního stolku lékaře. Elektronická kontrola na hlavním informačním panelu Vás vždy upozorní nízkou hladinu vody v tlakové láhvi. Snadná doplnění díky samostatnému ventilu pro odvzdušnění.

UV lampa Vitali s magnetickým inhibitorem

UV lampa s magnetickým inhibitorem
Velmi žádaný komponent zubní soupravy. UV lampa desinfikuje přívod vody do zubní soupravy a zároveň magnetickým inhibitorem zabraňuje nadměrnému zavápnění celého vodního systému stomatologické soupravy. Tento systém výrazně posiluje celkovou hygienu a prodlužuje její životnost.

Židličky ke stomatologické soupravě Vitali Estro

Židličky Estro L nebp PL
Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty. Regulace výšky v rozsahu 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí) opěradlo s polstrovanou vložkou z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem pro nohy.

Cena včetně DPH obsahuje dopravu a montáž na předem připravená média. Záruka 24 měsíců. Změna kurzu vyhrazena. Platnost akce do 31.11.2020.

Vitali V8 Touch

Estetika a funkčnost


Vitali V8 Touch je špičkový designový projekt společnosti Vitali zaměřen na zajištění dokonalé funkčnosti. Jeho technologické vybavení umožňuje jednoduchou a efektivní obsluhu. Souprava dokáže úspěšně kombinovat inovaci a estetický vzhled společně s pokročilou technologií založenou na profesionálním technickém zpracování při dodržení všech kvalitativních standardech. Všechny inovace a zpravování jsou skutečně italské.

Konfigurace
Souprava umožňuje přizpůsobení konfigurace jednotky tak, aby odpovídala požadavkům nejnáročnějším dentálním týmům. Je možné si vybrat mezi verzí s dolním (mezinárodní) nebo s horním vedením hadic (kontinentální). Nabízí také širokou škálu konfigurací konzoly asistenta, která je k dispozici na pantografovém rameni nebo dvojitém kloubovém rameni, v kombinaci s dotykovou klávesnicí nebo klávesnicí s dvěma tlačítky. Estetická kvalita je přenášena měkkými linkami a má uklidňující účinek pro pacienta. Strukturální pevnost jednotky umožnila vytvoření menšího základu, díky tomu poskytuje stomatologovi velkou volnost pohybu a umožňuje mu přirozený kontakt s křeslem a pacientam. Nové bezdrátové nožní ovládání na maximální hygienické úrovni umožňuje ovládat řadu funkcí bez použití rukou.

Vitali V8 Touch
Vitali V8 Touch
Vitali V8 Touch
Vitali V8 Touch

Dotykový systém: rychlá a přesná kontrola nastavení


Díky intuitivnímu dotykovému rozhraní je řízení ošetření ještě přesnější: specielní dotyková klávesnice reaguje i na dotek v rukavicích. Systém umožňuje předem nastavit parametry využití různých nástrojů podle plánovaného výkonu. Nabízené výhody jsou vynásobeny počtem 5, protože systém může nyní uložit oblíbené nastavení až 5 operátorů
Souprava V8 TOUCH spolu s křeslem VITALI poskytuje vyšší úroveň komfortu od okamžiku příchodu pacienta. Nabízí maximální pohodlí a díky pneumatické opěrce hlavy s vertikálním a horizontálním 3D ovládáním pro správné umístění hlavy pacienta má lékař ideální nástroj pro správnou polohu při náročných stomatologických výkonech.

Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Detail Vitali V8 Touch
Pohled Vitali V8 Touch

Technické parametry Vitali V8 Touch
Napájací napětí 230 V (±10 %)
Maximální příkon při 230 V / 50 Hz Max. 650 VA (+10 %)
Vstupní tlak vzduchu min. 5 bar – max. 10 bar
Vstupní tlak vody min. 2 bar – max. 10 bar
Minimální kapacita vzduchu 80 l/ min.
Typ ochrany před úrazem el. proudem přístroj třídy I
Stupeň ochrany před úrazem el. proudem přístroj typu B
Teplota vody pro pohárek 30 °C(±5 °C)
Maximální zatížitelnost křesla 170 kg
Maximální zatížitelnost odkládacího stolku 2 kg
Rozměry křesla 205 × 96× 171 cm (d × š × v)
Hmotnost soupravy cca 200 kg

Vzorník Vitali V8 Touch

Židličky Estro

Ergonomické židličky Vitali Estro pro zubní lékaře a asistenty jsou výsledkem výzkumu zaměřeného na dosažení vyrovnaného držení těla a vyloučení zvláštního tlaku na opěrné a kontaktní oblasti. Hliníkový základ s pěti paprsky, je stabilní a velmi dobře udržovatelný. Plynový tlumič má rozsah 18 cm. Bezhlučná, krytá a samo brzdící kolečka (kolečka se sama odbrzdí při dosednutí)
 – opěradlo s polstrovanou vložkou nebo z měkkého polyuretanu. Stomatologické židličky Vitali lze vybavit opěrným kruhem.

Vitali Estro L

Vitali Estro SL se sedlovým sedákem, bez opěradla a dvěma osami nastavení.

Vitali Estro PL

Vitali Estro PL s anatomickou opěrkou.


Vitali Estro L

Vitali Estro L s obklopujícím opěradlem.