6LennckpAAAAAGar3FKfpHVs1RcJoDot9swwxNwC

Financování Ekorent

Ve spolupráci se společností EkoRent Vám zajistíme leasing i úvěr na:
– financování nákupu zdravotnické techniky a dalšího vybavení ordinací
– financování nákupu ordinace včetně případů odkupu s.r.o.
– financování rekonstrukce ordinace

Hlavní výhodou spolupráce se společností EkoRent patří zkušenost s financování zdravotnické techniky a praxí, neboť se společnost EkoRent specializuje na financování soukromých zdravotnických zařízení již od roku 1992. Má tak výhodu rozsáhlých zkušenosti s jejich potřebami, provozem a hospodařením, které společně dokážeme využít pro financování na míru našim zákazníkům.

Pružnost a vstřícnost
Zákazníci mají možnost jednat přímo s majiteli firmy, kteří v ní dlouhodobě a aktivně působí. Můžeme tedy společně velmi pružně a vstřícně reagovat na nejrůznější požadavky a situace, které mohou nastat. Pro naše klienty se snažíme udělat maximum nejen při sjednání smlouvy, ale i v jejím průběhu.

Výhodné finanční podmínky
Díky spolupráci se společností EkoRent můžeme našim zákazníkům nabídnout jednak výhodné finanční podmínky, ale navíc také následující možnosti:
– mimořádná splátka (akontace) již od 0%
– možnost odkladu počátku splácení až o 6 měsíců
– individuální splátkový kalendář s nerovnoměrnými splátkami
– nulové poplatky za uzavření smlouvy

Minimální administrativa a ručení
Díky dlouhodobé pozitivní zkušenosti se zákazníky z řad soukromých ordinací a laboratoří můžeme minimalizovat administrativu potřebnou k uzavření smlouvy a také požadavky na ručení.

Možnost změn během trvání smlouvy
Zákazníkům umožňujeme řadu změn i během trvání smlouvy. Zejména lze na žádost klienta bezplatně měnit splátkový kalendář i v průběhu smlouvy, možné je i předčasné splacení bez poplatků a sankcí, možnost převodů smlouvy na jiný subjekt (např. z fyzické osoby na s.r.o.).

Seriózní přístup
V případě, že se náš zákazník dostane do prodlení se splátkami, se na rozdíl od řady jiných finančních společností snažíme najít společně řešení, které pomůže překonat složité období. Informace o našich zákaznících a o vzájemných obchodech nepředáváme nikomu jinému. EkoRent není členem bankovního ani nebankovního registru dlužníků, a tedy ani do těchto registrů informace o svých zákaznících neposkytuje.

Široké portfolio předmětů financování
EkoRent pro své klienty kromě našich přístrojů může profinancovat také:
– automobily
– stavební rekonstrukci
– nábytek
– osvětlení
– spotřební materiál
– nákupy již existujících ordinací
a řadu dalších potřeb

Nejdůležitější pro nás vždy bylo rychlé a vstřícné jednání, výhodné podmínky a minimální administrativa pro naše zákazníky.

Přejít na ekorent.cz