Diplomat Lux DL 210

Diplomat Consul DL 210

Ideální spojení ceny a technických inovací

Stomatologická souprava Diplomat Lux DC 210 s dolním vedením hadic může být provedena jako nesená křeslem nebo polostacionární.

Rameno stolku lékaře je vybaveno mechanickou nebo pneumatickou brzdou, což umožňuje lékaři komfortní ovládání a nastavení do optimální pracovní polohy.

Otočná plivátková mísa může být ovládána elektronicky ze stolku lékaře nebo panelu asistenta. Otočný panel asistenta je výškově nastavitelný pomocí Pantografické ramene. Ovládání funkcí ze strany asistenta je možné pomocí membránové klávesnice.Stolek lékaře je ve verzích s membránovou nebo skleněnou klávesnicí, pomocí kterých je možné ovládat všechny funkce zubní soupravy a křesla. Součástí stolku lékaře je otočný odkládací stolek v nerezové nebo plastové verzi se dvěma nerezovými tácky.

Diplomat Adept DL 210
Diplomat Adept DL 210
Diplomat Adept DL 210
Židličky a sedla Diplomat

Židlička / sedlo DL10

Ergonomické židličky D10L pro lékaře a asistentku nabízí širokou nabídku barev čalounění odpovídající zubnímu křeslu. Kruhová nožní opěrka může být přidána ke všem židličkám. Stoličky Diplomat D10L jsou vyráběny ve čtyřech základních variantách – pro lékaře, jako asistenční židličky, v provedení sedlo a jako židlička k mikroskopu.

Monitor

Monitor pro medicínské účely může být součástí výbavy každé stomatologické soupravy Diplomat.

Diplomat Xenos

Světlo Xenos

Nové bezstínové LED operační světlo Diplomat Xenos Vám umožní využívat všechny přednosti světelného zdroje třetího tisíciletí. LED technologie představuje špičku v oblasti studených světelných zdrojů, mezi její přední vlastnosti patří vysoký světelný výkon až 30 000 Lx, který Vám umožní jasně vidět i ty nejmenší detaily při minimální spotřebě el. energie, příjemné a přirozené bílé světlo s odstínem slunečného dne 5500K, zda mimořádně dlouhá životnost světelného média. Svítidlo Xenos nabízí bezdotykové ovládání dvou úrovní intenzity osvětlení pomocí zabudovaných senzorů. Vyloučením dotykového spínání zvyšujete hygienu a snižujete riziko kontaminace přístroje. Přesné nastavení dopadu světelného paprsku umožňuje i otočný 3-osý kloub, díky kterému můžete plynule otáčet svítidlo ve všech směrech.

Diplomat Sirius

Světlo SiriusStomatologické halogenové operační Sirius je zkonstruováno pro použití ve stomatologické praxi na osvětlování ústní dutiny během zákroků. Vyzařuje homogenní bílé světlo vhodné intenzity (20 000 Lx) s odfiltrován tepelnou a UV složkou spektra. Má definovaný ideální tvar a velikost světelné stopy. Tyto vlastnosti umožňují stomatologovi pracovat při výborném barevném rozlišení bez rušivých vlivů.

Bezstínové stomatologické svítidlo Sírius se dodává v bílé barvě

Nezávazná poptávka po kalkulaci soupravy

  LED operační světloProgramovatelné křeslo DM20Malá a velká savka na konzoli asistentaSeparátor amalgámu MST1
  třífunkční stříkačka
  Technické parametry

  Napájecí napětí 230 V (±10 %)
  Maximální příkon při 230 V / 50 Hz 400 VA (+10 %)
  Vstupní tlak vzduchu 0.45 – 0.8 MPa
  Vstupní tlak vody 0.3 – 0.6 MPa
  Hmotnost nesené soupravy 90 kg + max. 20 kg dle zhotovení
  Hmotnost polostacionární soupravy 105 kg + max. 20 kg dle zhotovení
  Typ ochrany před úrazem el. proudem přístroj třídy I
  Stupeň ochrany před úrazem el. proudem přístroj typu B
  Teplota vody pro pohárek 36 °C (±5 °C)
  Maximální zatížitelnost stolku 1.5 kg
  Maximální zatížitelnost odkládacího stolku 3 kg
  Rozměry balení 1580 × 1070 × 680 mm (d × š × v)
  Hmotnost nesené soupravy vč. balení 145 kg + max. 35 kg
  Hmotnost polostacionární soupravy vč. balení 160 kg + max. 35 kg