Diplomat DM 20

Diplomat DM 20

Variabilita především

Programovatelné křeslo s možností naprogramování pěti poloh. Výška polohy od 390 do 795 mm. Možnost umístění energobloku v křesle. Blokování křesla při nájezdu na překážku i při vyjmutí nástroje.

Nerezový mechanismus opěrky hlavy s kulovým kloubem na vyklápění do strany. Možnost doinstalování pravé výklopné opěrky ruky na speciální objednávku. Křeslo je také v nabídce ve verzi s programováním až deseti poloh. Dva typy opěrky zad – úzká a široká.

Diplomat DM 20
shadow
Diplomat DM 20
shadow
Diplomat DM 20
shadow
Židličky a sedla Diplomat

Židlička / sedlo DL10

Ergonomické židličky D10L pro lékaře a asistentku nabízí širokou nabídku barev čalounění odpovídající zubnímu křeslu. Kruhová nožní opěrka může být přidána ke všem židličkám. Stoličky Diplomat D10L jsou vyráběny ve čtyřech základních variantách – pro lékaře, jako asistenční židličky, v provedení sedlo a jako židlička k mikroskopu.

Monitor

Monitor pro medicínské účely může být součástí výbavy každé stomatologické soupravy Diplomat.

Diplomat Xenos

Světlo Xenos

Nové bezstínové LED operační světlo Diplomat Xenos Vám umožní využívat všechny přednosti světelného zdroje třetího tisíciletí. LED technologie představuje špičku v oblasti studených světelných zdrojů, mezi její přední vlastnosti patří vysoký světelný výkon až 30 000 Lx, který Vám umožní jasně vidět i ty nejmenší detaily při minimální spotřebě el. energie, příjemné a přirozené bílé světlo s odstínem slunečného dne 5500K, zda mimořádně dlouhá životnost světelného média. Svítidlo Xenos nabízí bezdotykové ovládání dvou úrovní intenzity osvětlení pomocí zabudovaných senzorů. Vyloučením dotykového spínání zvyšujete hygienu a snižujete riziko kontaminace přístroje. Přesné nastavení dopadu světelného paprsku umožňuje i otočný 3-osý kloub, díky kterému můžete plynule otáčet svítidlo ve všech směrech.

Diplomat Sirius

Světlo SiriusStomatologické halogenové operační Sirius je zkonstruováno pro použití ve stomatologické praxi na osvětlování ústní dutiny během zákroků. Vyzařuje homogenní bílé světlo vhodné intenzity (20 000 Lx) s odfiltrován tepelnou a UV složkou spektra. Má definovaný ideální tvar a velikost světelné stopy. Tyto vlastnosti umožňují stomatologovi pracovat při výborném barevném rozlišení bez rušivých vlivů.

Bezstínové stomatologické svítidlo Sírius se dodává v bílé barvě

Nezávazná poptávka po kalkulaci soupravy

  LED operační světloProgramovatelné křeslo DM20Malá a velká savka na konzoli asistentaSeparátor amalgámu MST1
  třífunkční stříkačka
  Technické parametry

  Napájací napětí 230 V (±10 %)
  Frekvence 50 Hz (±2 %)
  Max. příkon při 50 Hz s motorem (24 Vdc) 350 VA
  Typ ochrany před úrazem el. proudem přístroj třídy I
  Stupeň ochrany před úrazem el. proudem přístroj typu B
  Hmotnost křesla 110 kg + max. 8 kg
  Nosnost křesla dle normy EN ISO 6875) 135 kg pacient + 100 kg přídavné zařízení
  Druh provozu – pohonná jednotka LINAK trvalý provoz s přerušovaným zatížením 1:9
  Hladina hluku za chodu křesla max. 54 dB
  Třída krytí IP31
  Rozměry balení 1600 × 710 × 760 mm (d × š × v)
  Hmotnost křesla vč. balení 150 kg + max. 25 kg