Diplomat Consul DC 350

Diplomat Consul DC 350

Přizpůsobena individuálním požadavkům

Stomatologické soupravy Diplomat Consul DC 350 s horním vedením hadic se vyznačuje maximální variabilitou nástrojů podle požadavků lékařů.

Tyto typy stomatologických souprav mohou být vybaveny na stolku lékaře šesti nástroji a na straně asistenta kromě odsávacího systému (velká a malá odsávačka) až čtyřmi nástroji. Na straně lékaře je k dispozici odkládací stolek v nerezové nebo plastové verzi se dvěma nerezovými tácky.

Na plivátkový bloku je umístěna otočná a odnímatelná mísa, kterou lze ovládat manuálně nebo elektricky. Do plivátkový bloku lze zabudovat odsávací systém Cattani, separátory amalgámu Metasys nebo Dürr a automatickou dekontaminaci celého odsávacího systému včetně hadic či automatickou dezinfekci vodních cest.Šesťinástrojový stolek lékaře s vrchním vedením hadic poskytuje možnost osadit až pět rotačních světelných nástrojů. Stomatologická souprava Diplomat Consul DC 350 umožňuje připojení dvou bezuhlíkových, sterilizovatelných mikromotorů od švýcarské firmy Bien-Air. Na komfortní ovládání všech funkcí stomatologické soupravy a křesla slouží dotykový displej.

Diplomat Consul DC 350
Diplomat Consul DC 350
Diplomat Consul DC 350
Diplomat Consul DC 350
Diplomat Consul DC 350
Diplomat Consul DC 350
Židličky a sedla Diplomat

Židlička / sedlo DL10

Ergonomické židličky D10L pro lékaře a asistentku nabízí širokou nabídku barev čalounění odpovídající zubnímu křeslu. Kruhová nožní opěrka může být přidána ke všem židličkám. Stoličky Diplomat D10L jsou vyráběny ve čtyřech základních variantách – pro lékaře, jako asistenční židličky, v provedení sedlo a jako židlička k mikroskopu.

Monitor

Monitor pro medicínské účely může být součástí výbavy každé stomatologické soupravy Diplomat.

Diplomat Xenos

Světlo Xenos

Nové bezstínové LED operační světlo Diplomat Xenos Vám umožní využívat všechny přednosti světelného zdroje třetího tisíciletí. LED technologie představuje špičku v oblasti studených světelných zdrojů, mezi její přední vlastnosti patří vysoký světelný výkon až 30 000 Lx, který Vám umožní jasně vidět i ty nejmenší detaily při minimální spotřebě el. energie, příjemné a přirozené bílé světlo s odstínem slunečného dne 5500K, zda mimořádně dlouhá životnost světelného média. Svítidlo Xenos nabízí bezdotykové ovládání dvou úrovní intenzity osvětlení pomocí zabudovaných senzorů. Vyloučením dotykového spínání zvyšujete hygienu a snižujete riziko kontaminace přístroje. Přesné nastavení dopadu světelného paprsku umožňuje i otočný 3-osý kloub, díky kterému můžete plynule otáčet svítidlo ve všech směrech.

Diplomat Sirius

Světlo SiriusStomatologické halogenové operační Sirius je zkonstruováno pro použití ve stomatologické praxi na osvětlování ústní dutiny během zákroků. Vyzařuje homogenní bílé světlo vhodné intenzity (20 000 Lx) s odfiltrován tepelnou a UV složkou spektra. Má definovaný ideální tvar a velikost světelné stopy. Tyto vlastnosti umožňují stomatologovi pracovat při výborném barevném rozlišení bez rušivých vlivů.

Bezstínové stomatologické svítidlo Sírius se dodává v bílé barvě

Nezávazná poptávka po kalkulaci soupravy

  LED operační světloProgramovatelné křeslo DM20Malá a velká savka na konzoli asistentaSeparátor amalgámu MST1
  třífunkční stříkačka
  Technické parametry

  Napájací napětí 230 V ± 10%
  Maximální příkon při 230 V/50 Hz 450 VA + 10%
  Vstupní tlak vzduchu 0.45 – 0.8 MPa
  Vstupní tlak vody 0.3 do 0.6 MPa
  Hmotnost nesené soupravy 90 kg + max. 20 kg dle zhotovení
  Hmotnost polostacionární soupravy 105 kg + max. 20 kg dle zhotovení
  Typ ochrany před úrazem el. proudem přístroj třídy I
  Stupeň ochrany před úrazem el. proudem přístroj typu B
  Teplota vody pro pohár 25 – 45 °C
  Max. zatížitelnost stolku 1.5 kg
  Max. zatížitelnost odkládacího stolku 3 kg
  Rozměry balení (délka / šířka / výška) 1580 × 1070 × 680 mm
  Hmotnost nesené soupravy vč. balení 145 kg + max. 40 kg
  Hmotnost polostacionární soupravy vč. balení 160 kg + max. 40 kg