Diplomat Adept DA 370

Diplomat Adept DA 370

Maximální komfort, ergonomie a technologie

Díky revolučním technologickým řešením mohou stomatologické soupravy Diplomat Adept DA 370 s horním vedením hadic nabídnout skutečně exkluzivní péči při preventivním vyšetření nebo při náročném stomatologickém zákroku.

Technologická úroveň, ergonomie a progresivní design stomatologických souprav Diplomat Adept DA 370 jsou zárukou nejvyšší kvality, která posouvá stomatologickou praxi o několik evolučních kroků vpřed. 

Křeslová část soupravy zajišťuje dostatek volného místa pro nohy lékaře a umožňuje i tzv. třetí pohyb pro lepší nastavení polohy pacienta, což zlepšuje ergonomii práce lékaře, jakož i komfort pacienta.

Součástí vybavení soupravy jsou nejmodernější konstrukční řešení dostupná na dentálním trhu, jako například dotykový LCD displej, elektronická regulace chladící vody nástrojů nebo nastavení kroutícího momentu bezuhlíkových motorů. Všechny pracovní parametry nástrojů je možné uložit do paměti v rámci deseti programů.Opěrku hlavy pacienta je díky 3D kloubu lze nastavit ve všech směrech pro maximální komfort i při náročných zákrocích. Konstrukční řešení stomatologických souprav Diplomat Adept DA 370 je plně přizpůsobené pro práci s rentgenem a operačním mikroskopem.

Diplomat Adept DA 370
Diplomat Adept DA 370
Diplomat Adept DA 370
Diplomat Adept DA 370
Diplomat Adept DA 370
Diplomat Adept DA 370
Židličky a sedla Diplomat

Židlička / sedlo DL10

Ergonomické židličky D10L pro lékaře a asistentku nabízí širokou nabídku barev čalounění odpovídající zubnímu křeslu. Kruhová nožní opěrka může být přidána ke všem židličkám. Stoličky Diplomat D10L jsou vyráběny ve čtyřech základních variantách – pro lékaře, jako asistenční židličky, v provedení sedlo a jako židlička k mikroskopu.

Monitor

Monitor pro medicínské účely může být součástí výbavy každé stomatologické soupravy Diplomat.

Diplomat Xenos

Světlo Xenos

Nové bezstínové LED operační světlo Diplomat Xenos Vám umožní využívat všechny přednosti světelného zdroje třetího tisíciletí. LED technologie představuje špičku v oblasti studených světelných zdrojů, mezi její přední vlastnosti patří vysoký světelný výkon až 30 000 Lx, který Vám umožní jasně vidět i ty nejmenší detaily při minimální spotřebě el. energie, příjemné a přirozené bílé světlo s odstínem slunečného dne 5500K, zda mimořádně dlouhá životnost světelného média. Svítidlo Xenos nabízí bezdotykové ovládání dvou úrovní intenzity osvětlení pomocí zabudovaných senzorů. Vyloučením dotykového spínání zvyšujete hygienu a snižujete riziko kontaminace přístroje. Přesné nastavení dopadu světelného paprsku umožňuje i otočný 3-osý kloub, díky kterému můžete plynule otáčet svítidlo ve všech směrech.

Diplomat Sirius

Světlo SiriusStomatologické halogenové operační Sirius je zkonstruováno pro použití ve stomatologické praxi na osvětlování ústní dutiny během zákroků. Vyzařuje homogenní bílé světlo vhodné intenzity (20 000 Lx) s odfiltrován tepelnou a UV složkou spektra. Má definovaný ideální tvar a velikost světelné stopy. Tyto vlastnosti umožňují stomatologovi pracovat při výborném barevném rozlišení bez rušivých vlivů.

Bezstínové stomatologické svítidlo Sírius se dodává v bílé barvě

Nezávazná poptávka po kalkulaci soupravy

  LED operační světloProgramovatelné křeslo DM20Malá a velká savka na konzoli asistentaSeparátor amalgámu MST1
  třífunkční stříkačka
  Technické parametry

  Napájací napětí 230 V ± 10%
  Maximální příkon při 230 V / 50 Hz 1900 VA + 10%
  Vstupní tlak vzduchu od 0.45 do 0.8 MPa
  Vstupní tlak vody od 0.3 do 0.6 MPa
  Hmotnost soupravy s křeslom 210 kg + max. 25 kg dle provedení
  Typ ochrany před úrazem el. proudem přístroj třídy I
  Stupeň ochrany před úrazom el. proudem přístroj typu B
  Teplota vody pro pohár 25 – 45 °C
  Maximální zatížitelnost pracovního stolku 1.5 kg
  Maximální zatížitelnosť odkládacího stolku 3 kg
  Rozsah výšky sedadla nad zemí 320 ÷ 805 mm ± 15 mm
  Rozsah náklonu opěradla od vertikální roviny 13° ÷ 97 ° ± 2°
  Rozsah náklonu sedadla od horizontální roviny 3°÷ 21° ± 2°
  Maximální zatížitelnosť křesla 200 kg
  Hlučnost křesla maximálně 54 dB
  Rozměry balení soupravy (délka / šířka / výška) 1370 × 920 × 1290 mm
  Rozměry balení křesla 1600 × 710 × 760 mm
  Hmotnost balení soupravy 210 kg + max. 35 kg
  Hmotnost balení křesla 115 kg + max. 20 kg