Diplomat Adept DA 170

Diplomat Adept DA 130

Stacionární souprava nové generace

Nový model stomatologické soupravy Diplomat Adept DA 130 s dolním vedením hadic umožňuje vertikální pohyb křesla pomocí zdvihového mechanismu integrovaného do plivátkový bloku. Originální konstrukční řešení a použité technologie v tomto typu soupravy zajišťují vysokou spolehlivost a variabilitu, čímž dokáže uspokojit i náročnější požadavky lékařů. Souprava je vybavena programovatelným ekonomickým křeslem DE20 s možností zapamatování až pěti programovatelných poloh. Tento model může být vybaven pevnou nebo otočnou plivátkový mísou.

Pestrá škála barevného provedení stomatologické soupravy (keramická mísa, čalounění, určité komponenty soupravy) je k dispozici dle vzorníku.

Diplomat Adept DA 130 disponuje kvalitní kompaktní elektronikou s možností připojení až pěti nástrojů. Jednotlivé nástroje od světových výrobců jsou montovány podle konfigurace požadované zákazníkem.

Strana asistenta může být vybavena odsliňovačem na jednoduchém držáku nebo držákem pro tři nástroje, standardně vybaven velkou a malou odsávačkou a v případě požadavku i třífunkční stříkačkou.

Diplomat Consul DA 130
shadow
Diplomat Consul DA 130
shadow
Diplomat Consul DA 130
shadow
Židličky a sedla Diplomat

Židlička / sedlo DL10

Ergonomické židličky D10L pro lékaře a asistentku nabízí širokou nabídku barev čalounění odpovídající zubnímu křeslu. Kruhová nožní opěrka může být přidána ke všem židličkám. Stoličky Diplomat D10L jsou vyráběny ve čtyřech základních variantách – pro lékaře, jako asistenční židličky, v provedení sedlo a jako židlička k mikroskopu.

Monitor

Monitor pro medicínské účely může být součástí výbavy každé stomatologické soupravy Diplomat.

Diplomat Xenos

Světlo Xenos

Nové bezstínové LED operační světlo Diplomat Xenos Vám umožní využívat všechny přednosti světelného zdroje třetího tisíciletí. LED technologie představuje špičku v oblasti studených světelných zdrojů, mezi její přední vlastnosti patří vysoký světelný výkon až 30 000 Lx, který Vám umožní jasně vidět i ty nejmenší detaily při minimální spotřebě el. energie, příjemné a přirozené bílé světlo s odstínem slunečného dne 5500K, zda mimořádně dlouhá životnost světelného média. Svítidlo Xenos nabízí bezdotykové ovládání dvou úrovní intenzity osvětlení pomocí zabudovaných senzorů. Vyloučením dotykového spínání zvyšujete hygienu a snižujete riziko kontaminace přístroje. Přesné nastavení dopadu světelného paprsku umožňuje i otočný 3-osý kloub, díky kterému můžete plynule otáčet svítidlo ve všech směrech.

Diplomat Sirius

Světlo SiriusStomatologické halogenové operační Sirius je zkonstruováno pro použití ve stomatologické praxi na osvětlování ústní dutiny během zákroků. Vyzařuje homogenní bílé světlo vhodné intenzity (20 000 Lx) s odfiltrován tepelnou a UV složkou spektra. Má definovaný ideální tvar a velikost světelné stopy. Tyto vlastnosti umožňují stomatologovi pracovat při výborném barevném rozlišení bez rušivých vlivů.

Bezstínové stomatologické svítidlo Sírius se dodává v bílé barvě

Nezávazná poptávka po kalkulaci soupravy

  LED operační světloProgramovatelné křeslo DM20Malá a velká savka na konzoli asistentaSeparátor amalgámu MST1
  třífunkční stříkačka
  Technické parametry

  Napájací napětí 230 V (±10 %)
  Maximální příkon při 230 V / 50 Hz 1500 VA (+10 %)
  Vstupní tlak vzduchu 0.45 – 0.8 MPa
  Vstupní tlak vody 0.3 – 0.6 MPa
  Hmotnost soupravy s křeslem 145 kg + max. 25 kg dle zhotovení
  Typ ochrany před úrazem elektrickým proudem přístroj třídy I
  Stupeň ochrany před úrazem elektrickým proudem přístroj typu B
  Teplota vody pro pohárek (s ohřívačem) 33 °C (±5 °C)
  Maximální zatížitelnost stolku 0.5 kg
  Maximální zatížitelnost odkládacího stolku 3 kg
  Rozsah výšky sedadla nad zemí 390 mm (±10 mm) až 795 mm (±20 mm)
  Rozsah náklonu opěradla od vertikální roviny 18° (± 2°) až 88° (± 3°)
  Maximální zatížitelnost křesla 200 kg
  Režim provozu křesla 1:16
  Hlučnost křesla max. 54 dB
  Rozměry balení 1370 × 920 × 1290 mm (d × š × v)
  Hmotnost soupravy a křesla vč. balení 210 kg + max. 40 kg