Diplomat Adept DA 110A

Diplomat Adept DA 110A

Variabilita především

Sérii ekonomických stacionárních souprav doplňuje pětinástrojový inovovaný model Diplomat Adept DA 110A, který zaujme svou jednoduchostí a funkčností ve spojení s výhodnou cenou. Stolek lékaře se spodním vedením hadic je uchycen na pevném nebo pantografickém rameni. Všechny funkce stomatologické soupravy jsou ovládány klávesnicí ze stolku lékaře, případně nožním ovladačem. Standardem je odnímatelná, sterilizovatelná plivátková mísa. Na speciální objednávku může být stolek vybaven negatoskopem.

Diplomat Adept DA 110A
shadow
Diplomat Adept DA 110A
shadow
Diplomat Adept DA 110A
shadow
Židličky a sedla Diplomat

Židlička / sedlo DL10

Ergonomické židličky D10L pro lékaře a asistentku nabízí širokou nabídku barev čalounění odpovídající zubnímu křeslu. Kruhová nožní opěrka může být přidána ke všem židličkám. Stoličky Diplomat D10L jsou vyráběny ve čtyřech základních variantách – pro lékaře, jako asistenční židličky, v provedení sedlo a jako židlička k mikroskopu.

Monitor

Monitor pro medicínské účely může být součástí výbavy každé stomatologické soupravy Diplomat.

Diplomat Xenos

Světlo Xenos

Nové bezstínové LED operační světlo Diplomat Xenos Vám umožní využívat všechny přednosti světelného zdroje třetího tisíciletí. LED technologie představuje špičku v oblasti studených světelných zdrojů, mezi její přední vlastnosti patří vysoký světelný výkon až 30 000 Lx, který Vám umožní jasně vidět i ty nejmenší detaily při minimální spotřebě el. energie, příjemné a přirozené bílé světlo s odstínem slunečného dne 5500K, zda mimořádně dlouhá životnost světelného média. Svítidlo Xenos nabízí bezdotykové ovládání dvou úrovní intenzity osvětlení pomocí zabudovaných senzorů. Vyloučením dotykového spínání zvyšujete hygienu a snižujete riziko kontaminace přístroje. Přesné nastavení dopadu světelného paprsku umožňuje i otočný 3-osý kloub, díky kterému můžete plynule otáčet svítidlo ve všech směrech.

Diplomat Sirius

Světlo SiriusStomatologické halogenové operační Sirius je zkonstruováno pro použití ve stomatologické praxi na osvětlování ústní dutiny během zákroků. Vyzařuje homogenní bílé světlo vhodné intenzity (20 000 Lx) s odfiltrován tepelnou a UV složkou spektra. Má definovaný ideální tvar a velikost světelné stopy. Tyto vlastnosti umožňují stomatologovi pracovat při výborném barevném rozlišení bez rušivých vlivů.

Bezstínové stomatologické svítidlo Sírius se dodává v bílé barvě

Nezávazná poptávka po kalkulaci soupravy

  LED operační světloProgramovatelné křeslo DM20Malá a velká savka na konzoli asistentaSeparátor amalgámu MST1
  třífunkční stříkačka
  Technické parametry

  Napájací napětí 230 V (±10 %)
  Maximální příkon při 230 V / 50 Hz 400 VA (+10 %)
  Vstupní tlak vzduchu 0.45 – 0.8 MPa
  Vstupní tlak vody 0.3 – 0.6 MPa
  Hmotnost soupravy 55 kg + max. 20 kg dle vyhotovení
  Typ ochrany před úrazem el. proudom přístroj třídy I
  Stupeň ochrany před úrazem el. proudem přístroj typu B
  Teplota vody pro pohárek 33 °C (±5 °C)
  Maximální zatížitelnost stolku 0.5 kg
  Maximální zatížitelnost odkládacího stolku 3 kg
  Rozměry balení 1370 × 920 × 610 mm (d × š × v)
  Hmotnost soupravy s balením 105 kg + max. 35 kg